logo
dollar
euro

Очільники області з’їздили у Білорусь і познайомилися з литовським проектом, який планується втілити й на Полтавщині

2:11 21.10.2017 eye 259

Делегація Полтавської області на чолі із головами обласної ради Петром Вороною та облдержадміністрації Валерієм Головком побувала із робочим візитом у Республіці Білорусь. Зокрема, у м. Ліда на ВАТ "Лідський ветеринарно-санітарний утилізаційний завод", що займається переробкою та утилізацією решток тваринного походження.

Запросили їх на підприємство литовці – представники компанії ARVI, які пропонують реконструювати Хорольський ветеринарно-санітарний завод, що торік призупинив свою роботу. У проект планується вкласти 15 млн євро, а також залучити інвестиції Європейського банку реконструкції та розвитку.

Очільнки області планують на урядовому рівні вирішити  питання роздержавлення Хорольского заводу, щоб залучити  приватні інвестиції й почати будівництво нового об’єкту.

"Даний завод – це нові робочі місця, утилізація відходів. Щоб з відходів могли робити кісткове борошно, білкові добавки, які можна використовувати як добриво та на корм худобі й птиці. А ще, це дасть можливість підприємцям, які виробляють ковбаси та інші м’ясні вироби, отримувати сертифікати для вивезення своєї продукції за кордон, – розповідає Петро Ворона. – За умовами ЄС, якщо підприємство не подає документи, що утилізувало рештки на заводі, воно не має права вивозити продукцію за кордон".

Також, полтавців прийняв заступник мера м. Ліда. Господарі розповіли гостям про місцеві інвестиційні проекти, продемонстрували напрацювання, показали місцеві села.


Автор: За інформацією прес-служби облради
Наверхнаверх