logo
dollar
euro

На станції Кременчук біля колій знайшли снаряд часів війни

9:20 22.10.2017 eye 334

20 липня при проведенні будівельно-монтажних робіт на станції Кременчук Південної залізниці виявлено предмет, схожий на снаряд часів Другої світової війни. Про це о 10.50 була поінформована чергова частини лінійного відділу на ст. Кременчук.

На місце події відразу виїхала слідчо-оперативна група. Працівникитранспортної міліції вжили запобіжні заходи, оточивши місце небезпечної знахідки. Згідно висновку Державної служби України знадзвичайних ситуацій, виявлений предмет є артилерійським снарядомкалібру 152 мм часів Другої сітової. Про це повідомив Ігор Гольцов, помічник начальника ЛВ на ст. Кременчук із зв’язків з громадськістю.

Того ж дня на околиці с. Березняки Хорольського району місцевий мешканець знайшов  артилерійський снаряд калібру 76 мм, який пролежав в землі в  часів минулої війни. Місце виявлення боєприпасів охороняється працівниками Хорольського РВ УМВС України у Полтавській області.

Вилучення та знищення небезпечних знахідок  планується на сьогодні, 21 липня  піротехнічною групою АРЗ СП Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

Із початку року на території області зареєстровано 52 випадки виявлення боєприпасів часів Другої світової війни. Знищено: 8 авіабомб, 6 протитанкових мін, 213 мінометних мін, 397 артснарядів, 89 гранат, 490 підривників, 62 кг пороху.  Про це інформує УДСНС у Полтавській області.


Наверхнаверх