logo
dollar
euro

Цього року Сорочинський ярмарок проходитиме без дискотек до ранку

13:14 13.12.2019 eye 326
Цього року Сорочинський ярмарок проходитиме без дискотек до ранку

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради у голови ОДА говорили про Сорочинський ярмарок, який планується провести у 18-23 серпня.

Керівник проекту «Сорочинський ярмарок» Світлана Свищева повідомила, що цьогоріч кількість учасників буде меншою. Це вона  пов’язує зі складною економічною ситуацію та військовими діями на сході України. Також ярмаркування відбуватиметься  без феєрверків та гучних дискотек до ранку, заходи закінчуватимуться о 23.00. Особливістю ярмарку цього року стануть  майстер-класи народних майстрів ― понад сорок їх ділитимуться своєю майстерністю .

Валерій Головко попросив організаторів запросити волонтерів Полтавського Батальйону Небайдужих, які змогли б організувати свій благодійний ярмарок із збору коштів для учасників АТО та їхніх сімей. Організатори пообіцяли розглянути таку можливість.
Обговорили учасники наради й заходи безпеки під час проведення Сорочинського ярмарку.

Світлана Свіщева повідомила, що планується провести засідання антитерористичного комітету, на якому будуть присутні всі представники силових структур, управління надзвичайних ситуацій, охорони здоров’я. На ньому буде прийнято й остаточне рішення щодо проведення ярмарку.

Валерій Головко повідомив, що 11 серпня проводитиме  особистий прийом громадян у Миргородському районі. Тоді ж планує провести  нараду з підготовки до проведенні ярмарку й вимагатиме від правоохоронних органів  звіту про додаткові заходи безпеки.


Автор: За інформацією прес-служба Полтавської ОДА

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх