logo
dollar
euro

У Полтаві за корупцію оштрафували та звільнили з МВС помічника командира спецпідрозділу

11:54 20.10.2017 eye 318

Постановою судді Октябрського районного суду міста Полтави визнано винним у скоєнні правопорушення, пов’язаного з корупцією, помічника командира одного зі спецпідрозділів УМВС України в області.

Протокол про адміністративне правопорушення щодо нього був складений прокурором міста Полтави за ч. 1 ст. 172-5 КУпАП (порушення обмежень щодо отримання подарунку).

Постановою судді правоохоронця визнано винним й він має сплатити штаф – 25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Наказом начальника УМВС України в області його звільнено з органів внутрішніх справ. Окрім цього, громадянам повернуто подаровані ними кошти.

"У березні цього року прокуратурою міста Полтави у співпраці із працівниками відділу внутрішньої безпеки МВС України було встановлено, що працівник міліції усупереч вимогам Законів України "Про засади запобігання та протидії корупції", "Про запобігання корупції", Правил поведінки та професійної етики осіб рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ України отримав від трьох громадян 1800 гривень за сприяння у їх працевлаштуванні до спецпідрозділу", - повідомив прокурор Полтави Григорій Гринь.


Автор: За інформацією обласної прокуратури
Наверхнаверх