logo
dollar
euro

На Полтавщині триває конфлікт між ТОВ "Сільські традиці" та громадою Біликів

22:36 21.10.2017 eye 528

17 липня цей конфлікт обговорювали на засіданні постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр під головуванням Олександра Залужного, в якому взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадських організацій.

Говорили про заходи, вжиті товариством з обмеженою відповідальністю "Сільські традиції" з покращення екологічної ситуації у селищі Білики Кобеляцького району, де розташуваний свинокомплекс підприємства, після погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством на дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних питних вод.

Конфлікт інтересів між підприємством та територіальною громадою досі не розв’язаний. Громада вимагає повного та своєчасного виконання договірних зобов’язань підприємством із будівництва водогону та забезпечення норм екологічної безпеки у селищі. Наразі ці проблеми залишаються невирішеними.

Комісія вирішила провести у селищі Білики виїзне спільне засідання постійних комісій обласної ради  з питань  паливно-енергетичного комплексу та використання надр, екології та раціонального природокористування за участі відповідних контролюючих органів.Автор: За інформацією прес-служби облради
Наверхнаверх