logo
dollar
euro

Доки їхала міліція, хлопчаки чатували біля під’їзду, в який увійшов грабіжник

12:14 17.07.2015 eye 243

Сьогодні вони отримали заслужену нагороду від правоохоронців Полтавщини

17 липня заступник начальника УМВС Полтавщини Руслан Бірюков зустрівся з хлопчаками,  які допомогли розшуковцям затримати чоловіка, підозрюваного у пограбуванні поштарки.

15 липня близько 12.00 в одному з районів Кременчука 21-річний городянин  виравав з рук оштарки сумку, в якій знаходилась кореспонденція і гроші, які жінка мала передати кільком пенсіонерам.

Очевидцями злочину стали 10-річний Ігор та 7–річний Роман. У момент скоєння грабежу діти грали на спортивному майданчику. Почувши крики жінки про допомогу, хлоп’ята не розгубилися і намагалися наздогнати грабіжника. Діти, забувши про страх, супроводжували чоловіка майже два квартали.

Сміливці розповіли:

- Ми не злякалися і побігли за ним. Він кинув нам 50 гривень і попросив, щоб ми за ним не бігли. Однак ми його не полишали, бо дуже хотіли допомогти тій жінці. Коли чоловік зайшов до під’їзду, про всяк випадок взяли палку та камінь і чекали допоки приїде міліція.

Заступник начальника УМВС Полтавщини Руслан Бірюков зазначив:

- Ми дуже вдячні діткам за сміливість і бажання допомогти іншій людині, яка опинилася у біді. А їхнім батькам за правильне виховання. Упевнений, що нам усім цей вчинок запам’ятається на все життя.

Від імені керівництва області Руслан Миколайович вручив юним  героям грамоти і грошову винагороду.


Автор: За інформацією Кременчуцького МВ УМВС України в Полтавській області
Наверхнаверх