logo
dollar
euro

Полтавщина виконує свої зобов’язання: будує фортифікаційні споруди на сході України

19:20 18.10.2017 eye 1057

Зокрема, за розпорядженням голови Лубенської райдержадміністрації Івана Дзуса було створено бригаду із представників штабу сприяння руху "За Єдину Україну" для участі в будівництві фортифікаційних споруд у зоні проведення антитерористичної операції.

Із 1 до 8 липня бригада у складі 6 чоловік, до складу якої ввійшли Віктор Сивуха (бригадир, учасник АТО), Олександр Смагін, Руслан Ладика, Максим Кроленко, Сергій Павлик, Спартак Бодня проводила роботи з будівництва та укріплення захисних та інженерних споруд у Артемівському районі Донецькій області. Це бліндажі, окопи різного призначення, опорні пункти та вогневі споруди. Будувати доводилося під палючим сонцем увесь світловий день, чоловіки, розуміючи важливість справи, працювали не покладаючи рук. Поряд працювали бригади з Хоролу, Котельви, Семенівки, Оржиці.

На зміну першій бригаді на Схід країни з Лубен 13 липня вирушили Сергій Розсохань, Олександр Смагін, Володимир Кравченко, Ігор Хлипун, Валентин Перекопний та Руслан Сіденко на чолі із Спартаком Боднею, які перебуватимуть там до 20 липня.

Допомогли організувати відправку бригад на будівництво фортифікаційних споруд  ПП "Буд-Буд", СФГ "Род", ТОВ "Баришівська зернова компанія", СФГ "Сонцедар", Асоціація фермерів та приватних землевласників Лубенського району "Сула".


Автор: За інформацією Лубенської РДА
Наверхнаверх