logo
dollar
euro

Краща плитка для вашого дому від "Porcelanosa"

19:37 16.01.2018 eye 214
Краща плитка для вашого дому від "Porcelanosa"

Про житло судять у тому числі по ванній кімнаті.

Саме це місце квартири або дому своїм зовнішнім виглядом повідомляє про зручність всього житла. Тому будь-який ремонт житла рекомендується починати з ванних кімнат. Успішного ремонту не вийде без гарної побутової техніки та будівельних матеріалів. Неякісна плитка і дешева сантехніка неминуче зіпсують зовнішній вигляд ванної і відповідно всі враження від дому. Тому варто звертатися тільки в надійні магазини, які мають хорошу репутацію постачальників якісної та перевіреної техніки і будматеріалів.

Одним з найбільш гідних гравців вітчизняного ринку сантехніки та будматеріалів для ванних кімнат є салон Міленіум Концепт. Він реалізує плитку відомого міжнародного бренду "Porcelanosa Gruppo", до якого входять такі компанії, як Porcelanosa, Lantic Colonial, Gamadecor, Butech, Krion. Цей виробник світового масштабу присутній на ринках розвинених країн вже більше сорока років. В Україні продукція цієї іспанської марки з'явилася більше десяти років тому. З тих пір вітчизняний споживач добре вивчив продукцію компанії і поставив їй високу оцінку, це видно по тому, що "Porcelanosa" в короткі терміни стала одним з провідних гравців на ринку України.

Пропоновані сантехнічні товари

Салон реалізує в Україні продукцію наступних типів:

Керамічна плитка

Натуральна мозаїка

Ванні меблі

Декоративні профілі

Умивальники

Піддони

Ванни

Рушникосушки

Умивальники

Унітази

Змішувачі

Біде

Душові колонки і системи

Інше

Керамічна плитка відноситься до одних із найбільш древніх винаходів людства, вона була відома ще в стародавній Месопотамії. Тоді вона являла собою пластину з обпаленої глини, покриту глазур'ю. Приблизно такий же пристрій зберігся і у сучасних керамічних плиток. Раніше плитка використовувалася тільки для оздоблення храмів і дуже багатих будинків.

Плитка "Porcelanosa" зберегла всі кращі риси виробів минулих епох і додала до них безліч сучасних рішень. Таким чином, продукція фірми залишається в числі світових лідерів. Вона абсолютно переважає на іспанському ринку і відноситься до найпопулярніших світових брендів. Відмінною особливістю іспанської плитки вважається її краса і оригінальність картинки і рельєфу. Тактильні відчуття при дотику до плитки також на висоті.

Бренд меблів для ванних кімнат від "Porcelanosa" з'явився в 1990 році. Новий бренд стрімко завоював іспанський ринок якісної і надійної меблі, і вже незабаром вийшов на світовий ринок. Тепер продукція іспанських майстрів представлена ​​і в Україні. Варто відзначити, що для виробництва іспанські меблярі застосовують тільки елітні сорти деревини і якісну багатошарову фанеру. Крім якісних матеріалів меблі відрізняється чудовим виробленням, кожен виріб є справжнім витвором мистецтва, естетичний рівень виробів дуже високий.


Автор: Олена КОСТЕНКО
Наверхнаверх