logo
dollar
euro

Кращий вибір офіційних подарунків в магазині Sivets

5:54 15.07.2015 eye 330
Кращий вибір офіційних подарунків в магазині Sivets

Час від часу кожна людина змушена вибирати подарунок.

Дні народження близьких і колег наближаються невідворотньо, тому необхідно заздалегідь задуматися про те, що ви будете дарувати, щоб не довелося купувати перше-ліпше під руку. Допомогти в цьому виборі допоможуть спеціалізовані сувенірні магазини. Але пам'ятайте, що краще в таких магазинах купувати подарунки для колег або начальників, а близьким вибирати більш практичний, бажаний подарунок. Втім, в сувенірних магазинах можна знайти хороші речі і для близьких - все залежить від їх побажань і смаків.

Зовсім інша справа - подарунок для начальника або колеги. У даному випадку мова йде про символічний презент, сенс подарунка не в тому, щоб зробити приємне людині, а в тому, щоб виконати свої формальні зобов'язання перед ним. Тому не варто намагатися вгадати уподобання начальника або ж зробити оригінальний подарунок, достатньо всього лише зробити вибір із стандартного набору призначених спеціально для цього презентів. Повний набір придатних для дарування сувенірів ви можете знайти в магазині "Sivets". Серед асортименту товарів ви знайдете:

Декоративні тарілки

Лотки для документів

Письмове приладдя

Скульптури

Об'ємні картини

Годинники

Інше

Короткий огляд сувенірних подарунків

Більшість тарілок, що випускаються, мають переважно утилітарне призначення, однак тарілки, що продаються в магазині Sivets, являють собою справжній витвір мистецтва. Вони створюються найдосвідченішими майстрами і призначені не для банкетів. Їх роль чисто естетична, вони знаходяться в одному ряду з декоративними вазами, амфорами і самоварами. Розташовуються декоративні тарілки у вертикальному положенні в прозорому шафі або ж будучи прикріпленими до стіни. Тарілки можуть бути виготовлені з найрізноманітніших матеріалів: порцеляни, теракота, дерева, різних металів. Зазвичай тарілки мають художній розпис, іноді вони замінюється або доповнюється об'ємними художніми елементами, тобто розбій, литтям, ліпленням та іншим. У магазині Sivets ви зможете підібрати тарілку, що задовольняє естетичні смаки самого тонкого цінителя.

Будь-якій діловій людині буде приємно керуватися не зі стандартним, які не мають душі, лотком для документів із пластику, а з прекрасно оформленим, прикрашеним різьбленням, дерев'яним. Звичайно, такий подарунок не підійде пересічному працівнику, але тому, хто досяг певних висот співробітник - такий маленький шедевр зможе відмінно прикрасити робочий стіл. Це виріб чудово підходить для того, щоб дарувати його недавно підвищеним товаришам по службі, а також керівнику відділу. Для керівника всієї компанії такий подарунок буде "дрібнуватий".

Аналогічну роль виконує розкішне письмове приладдя. Вишукана скульптурна підставка для ручки стане ідеальним подарунком для молодого керівника або цінного своїм високим професіоналізмом співробітника.


Автор: Олена КОСТЕНКО
Наверхнаверх