logo
dollar
euro

Лев Жиденко відповів Анні Кукобі

16:24 14.07.2015 eye 2167
Лев Жиденко відповів Анні Кукобі

Прес-служба відкритої громадської платформи "Нова Полтави" дає відповідь на публікації, що стосуються діяльності організації.

Деякі полтавські видання розмістили інформацію від доньки Анатолія Кукоби про її обурення використанням імені батька задля піару "Нової Полтави". Саме так вважає пані Анна. Причому у своєму коментарі "Новинам Полтавщини" вона вказала, що "нещодавно дізналася про політичну силу "Досвід Кукоби" (насправді такої сили не існує).

Шановна пані Анно, виходить, отримала свою інформацію з інтернет-видання "Дзиґар". Чорнушно-гумористичного сайту. На якому марно шукати хоч краплину правди. Та від недоброзичливих друзів, які намагаються втягнути її у скандал, переслідуючи свої власні амбітні цілі.

ВГП "Нова Полтава" та Лев Жиденко зокрема з повагою відносяться до пам’яті колишнього міського голови Полтави. Цю пам’ять полтавцям він залишив у вигляді Полтави як міста кращого благоустрою України. Про що новополтавці і нагадали всім у своїх листівках. Щоб вшанувати пам’ять людини, досвід якої не забутий. Коли ми вшановуємо Шевченка, ніхто ж не вважає це піаром на його імені? Ми хочемо, щоб люди задумалися над тим, про що пише і сама Анна Кукоба. Що нині Полтава дуже далека від того стану благоустрою, що був раніше.

І якщо будуть розповсюджуватися чутки та вестися кулуарні ігри, то місто від того кращим не стане. Не потрібно сваритися там, де потрібно об’єднувати зусилля. Як зробили полтавці, провівши Толоку.


Автор: Прес-служба ВГП "Нова Полтава"
Наверхнаверх