logo
dollar
euro

Судитимуть колишнього заступника начальника УБОЗ Полтавщини, який привласнив вилучену при обшуку раритетну зброю

5:39 14.07.2015 eye 576
Судитимуть колишнього заступника начальника УБОЗ Полтавщини, який привласнив вилучену при обшуку раритетну зброю

Слідчим відділом прокуратури Полтавської області закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо колишнього заступника начальника УБОЗ ГУМВС України в області.

Йому повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 364 КК України, тобто у зловживанні владою, що спричинило тяжкі наслідки. Обвинувальний акт у вказаному провадженні 9 липня направлено до Октябрського районного суду Полтави для розгляду по суті. Про це повідомив заступник прокурора Полтавської області Олександр Озерянський.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в березні 2010 року співробітники підрозділу УБОЗ ГУМВС в Полтавській області проводили оперативно-розшукові заходи, спрямовані на фіксування фактів протиправної реалізації на Полтавщині холодної зброї. Контроль за організацією та проведенням цих заходів здійснював особисто підозрюваний, який на той час тимчасово виконував обов’язки начальника УБОЗ ГУМВС України в Полтавській області.

"Після обшуку в домогосподарстві приватного підприємця із Харкова співробітники УБОЗ вилучили велику кількість зброї, у тому числі раритетної, яку було доставлено до службового кабінету вищезгаданого міліціонера. При отриманні вилученого керівник правоохоронного органу не виконав відповідні вимоги, яких слід дотримуватись при вилученні, обліку, зберіганні та передачі речових доказів та іншого майна у кримінальних справах", - зазначив Олександр Озерянський.

Ппісля судового розгляду кримінальної справи за фактом збуту холодної зброї підприємцем, частина вилученого була повернута харків’янину. А іншою частиною правоохоронець розпорядився самостійно, спричинивши підприємцю матеріальну шкоду на загальну суму понад 400 тис. грн., повідомляє прес-служба прокуратури області.


Наверхнаверх