logo
dollar
euro

Голова Полтавської ОДА пообіцяв особисті прийоми й у віддалених селах та пригрозив очільникам району звільненням за бездіяльність

21:14 19.10.2017 eye 288
Голова Полтавської ОДА пообіцяв особисті прийоми й у віддалених селах та пригрозив очільникам району звільненням за бездіяльність

Уже цього місяця особисті прийоми громадян голова Полтавської ОДА стануть виїзними. Причому прийматиме громадян Валерій Головко не два рази на місяць, а щовівторка. Про це голова ОДА повідомив під час щотижневої апаратної наради.

Валерій Головко зустрічатиметься не лише з жителями міст та районних центрів, а й віддалених сіл ― тих населених пунктів, де виникає найбільше проблем. Про всі зустрічі попередньо повідомлятиметься  в місцевій пресі.

Голова ОДА також  запропонував  вийти до людей керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та очільникам районів. Останнім зробив зауваження: якщо на прийомі жителі районів звертатимуться до нього із проблемами, які легко можна було вирішити на місцевому рівні, голови райдержадміністрацій ризикують бути звільненими з посад за бездіяльність.

Окрім того, з 1 серпня в ОДА запрацює гаряча телефонна лінія голови облдержадміністрації. Очільників районів Валерій Головко також закликав відновити роботу телефонних гарячих ліній і в райдержадміністраціях.


Автор: За інформацією прес-служби ОДА
Наверхнаверх