logo
dollar
euro

Колишній радник Мамая отримав майже 2 мільйони з міського бюджету на сквер

10:49 09.12.2019 eye 836
Колишній радник Мамая отримав майже 2 мільйони з міського бюджету на сквер

Стало відомо, що управління житлово-комунального господарства Полтавського міськвиконкому 4 липня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "АЛГ-Техно" на реконструкцію зеленої зони скверу по бульвару Маршала Конєва за 1,78 млн грн. Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель".

До кінця року коштом місцевого бюджету у сквері мають влаштувати доріжки новим асфальтобетоном і плиткою, встановити 20 світильників, 28 лавок і 25 урн для сміття, завезти землю, засіяти газони, висадити клени та спірею.

Засновником фірми "АЛГ-Техно" є Олексій Гончаров, відомий раніше як радник міського голови  Полтави Олександра Мамая з питань архітектури та охорони історичного середовища. Окрім того, Гончаров разом із чинним мером входить до складу співзасновників кредитної спілки "Полтавщина". У цьому ж списку крім Гончарова та Мамая також і директор "АЛГ-Техно" – Олександр Заболотний, депутат Октябрської районної у місті Полтаві ради (партія "Совість України"). Саме до Октябрського району належить бульвар Маршала Конєва. Хто ще і з якими пропозиціями взяв участь у тендері – невідомо, оскільки на сайті "ВДЗ" всупереч законодавству не опубліковано протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів. Повідомляють "Наші гроші".


Наверхнаверх