logo
dollar
euro

Полтавців обурило, що перевізники сьогодні блокували вхід до сесійної зали міськради. Невже перевізник стане новою назвою "тітушок"?

1:12 18.10.2017 eye 351
Полтавців обурило, що перевізники сьогодні блокували вхід до сесійної зали міськради. Невже перевізник стане новою назвою "тітушок"?

50-а сесія Полтавської міськради завершилась о 17.38.

Практично тривала вона півтори години і за цей час встигли розглянути не тільки 50 анонсованих на сайті міськради питань, а ще 20. Нардеп Каплін на вечірнє засідання не прийшов.

У соцмережах сьогоднішні події в міськраді й досі жваво обговорюють. Зокрема,  полтавців обурило, що вхід до сесійної зали блокували представників перевізників, проти тарифів яких і протестували сьогодні. Полтавці пізнали там водіїв маршруток. Таким був емоційний допису:

"З тими двома політиками  все давно ясно. Але я не розумію якого х... чого перевізники блокують доступ громадянам до сесійної зали? Вони просто підприємці. Так може давайте тепер кожен підприємець дозволятиме собі вирішувати кого з громадян України пускати в міськраду, а кого ні? Тут принципове питання, навіть не до поведінки Капліна і Мамая, а до того чи полтавці вже на стільки перетворюються на вибачте бидло, що будуть дозволяти якимсь баригам не допускати їх в свій же орган самоврядування і ще й платити їм за проїзд? А ми говоримо про децентралізацію. Так уявіть що буде після децентралізаці, якщо кілька підприємців вирішили що вони господарі міста!".

Полтавський журналіст Анатолій Мележек теж повідомив, що в нього один "перевізник" вимагав пред’явити посвідчення, а інший хапав за руки.

Невже перевізники – нова назва "тітушок"? Таке питання турбувало одного з учасників обговорення.


Наверхнаверх