logo
dollar
euro

Литовська "E energija" пропонує обігріти Полтаву й розібратися із сміттям

14:07 10.07.2015 eye 520

9 липня голова обласної ради Петро Ворона зустрівся з представником  литовської групи енергетичних компаній "E energija" Вайдасом Повиленасом. Наразі одним із акціонерів "E energija" є Європейський банк реконструкції і розвитку.

Особливу зацікавленість голови обласної ради викликала можливість будівництва сміттєпереробного заводу в Полтаві.

Представник "E energija"  запропонував полтавцям сучасну модернізацію системи теплопостачання. Для цього хоче отримати  "Полтаватеплоенерго" у концесію на довгострокове, до 40 років, управління. Виключно за рахунок інвесторів у такому випадку виникає  можливість модернізувати та оновити систему теплопостачання, збудувати  сучасну ТЕЦ та  виробляти теплову енергію, зокрема, за рахунок спалення деревини чи сміття.

Учасники зустрічі обговорили й залучення інших європейських компаній у модернізацію житлово-комунального господарства регіону та розширення співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Довідково: Група E Energija займається постачанням теплової енергії, забезпеченням гарячим водопостачанням і промисловим парою, а також веде розробку інвестиційних проектів, проектування та будівництво котелень у Литві, Латвії, Естонії, Індії та Бразилії. До її складу входять литовські Energijos taupymo centras ("Центр енергозбереження", г.Тракай), Akmenes energija (г.Акмяне), Prienu energija (г.Пренай), Ukmerges energija (г.Укмярге), латвійська Latgales energija (міста Резекне і Гульбене), українська "Артемівськ-Енергія" тощо.


Автор: За інформацією прес-служби облради
Наверхнаверх