logo
dollar
euro

Утікаючи від нардепа Капліна, мер Полтави направив автівку на людей. Каже – рятував своє життя

3:37 17.01.2018 eye 802
Утікаючи від нардепа Капліна, мер Полтави направив автівку на людей. Каже – рятував своє життя

10 липня  мала б відбутися 50 сесія Полтавської міської ради.

Однак, не судилося. Довелся її призупинити. Зранку під стіни міськради прийшли протестувальники: вимагали знизити вартість проїзду в міському транспорті до 3 грн. Організувала акцію нещодавно зареєстрована на Полтавщині партія "Простих людей". Прибув у Полтаву й її лідер – нардеп Сергій Кпалін.  Отже. Не обійшлося без виламаних дверей: двері до сесійної зали зламав міський депутат Шамота, щоб Каплін зміг потрапити усередину. У залі вже сталися штовханина й бійка. Стусанами Кпалін намагався "достукатись" до Мамая.

Меру Полтави вдалося втекти від протестувальників і сховатися в своєму кабінеті. Але не надовго. Під дверима кабінету  знову "вималювався" Каплін із викликаними рятувальниками і запевняв тих зламати двері, щоб надати Мамаю медичну допомогу, якої, той, начебто, потребував.

Потім до кабінету очільника міста "підтяглися" правоохоронці. Мамай їм двері відкрив і втік у внутрішній двір біля міськради. Меру вдалося сісти в автівку, але її заблокували протистувальнки. Каплін пробив колесо мерського автомобіля. Але вона таки поїхала: Мамай направив його просто на людей і збив кількох з них. Потім він пояснив, що діяв так, бо його життю, начебто, була загроза.

– Я так діяв, бо була загроза моєму життю, – говорить Мамай.

Як повідомляє з місця події журналіст видання "Коло" Надія Кучер, виконуючий обов’язки начальника Октябрського райвідділу міліції сказав, що міського голову та постраждалих потрібно доставити до відділку для складання протоколу. Громадськість вимагала викликати на місце працівників Державтоінспекції, щоб зафіксувати місце злочину.

Близько 12.00 ситуація в міськраді більш-менш  заспокоїлась.  Прибула міліція і почала записувати свідчення постраждалого Олександра Шамоти. Той запевняє, що за кермом автіівки, яка його збила, був сам Мамай. На запитання, чому тікав, міський голова заперечує: не тікав, а їхав на обідню перерву, яка триває із 12.00 до 13.00, пише журналіст "Кола" й повідомляє, щоОлександра Шамоту збираються везти до лікарні для медекспертизи, а міського голову запропонували відвезти для перевірки, у стані афекту чи під дією наркотичних засобів він скоїв наїзд на людей.

Отже, продовжити сесію сьогодні, мабуть, не судилося.


Наверхнаверх