logo
dollar
euro

Із 10 до 12 липня у Кременчуці проходитиме Міжнародний фестиваль урбаністичної культури "Трансформерс"

6:09 10.07.2015 eye 199

Тема фестивалю –  "Твоє місце в місті". Організаторами "Трансформерс", який відбуватимуться в рамках міжнародної програми TANDEM Ukraine за сприяння міської влади, є  громадські організації "Культурний діалог" (м. Кременчук) та "Cоmmuna ASBL" (м. Брюссель, Бельгія).

У Кременчуці  вєез 7 по 10 липня проводяться заходи у рамках фестивалю. Так, на території парку культури та відпочинку "Придніпровський", в районі колишнього кінотеатру "Дніпро", проводиться воркшоп бельгійської творчої громадської організації "Тустанд". Члени "Тустанд" займаються відтворенням закинутих просторів у Брюсселі. Щоденно з 9 години ранку до 21.00 волонтери перетворюють залишки кінотеатру "Дніпро" у виставковий простір для художників та облаштовують місця для соціальних активностей на закинутому фонтані.

У рамках фестивалю "Трансформерс" 10 липня  у Міському палаці культури з 16.00 до 19.30 заплановано проведення презентації  книги "Мистецтво українських шестидесятників",  представлення результатів фотодослідження "Мозаїки Кременчука" та кіноперегляди.

Цього ж дня  з 20.00 до 22.30 біля Міського палацу культури  відбудеться відкриття фестивалю.

11 липня на площі Перемоги з 10.00 до 12.00 заплановано проведення  мистецького проекту-дослідження "Хто-що замість після Леніна?" з кінорежисером Полом Картроном ( м. Брюссель, Бельгія).

З  вечора цього дня ( 19.00)  і до ранку 12 липня  ( 04.00) у парку культури та відпочинку "Придніпровський" на літньому майданчику відбудеться нічний кінофестиваль "32 травня": "Культурне різноманіття – основа розвитку міста".

12 липня з 17.00 до 22.00  біля колишнього кінотеатру "Дніпро" відбудеться виставка робіт арт-резиденцій бельгійських та українських художників, презентація проекту перетворення залишків будівлі кінотеатру у центр активностей для молоді, змагання з памп-треку, закриття фестивалю та виступ діджеїв.


Автор: За інформацією Кременчуцької міськради
Наверхнаверх