logo
dollar
euro

У липні на підприємства Полтавщини направлено 7,3 млн грн компенсації зарплат мобілізованих працівників

11:58 19.10.2017 eye 268

Із квітня органи соціального захисту населення забезпечують виконання постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року № 105 "Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період". Компенсація здійснюється за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2015 рік.

У липні поточного року з державного бюджету отримано та направлено підприємствам, установам та організаціям області компенсацію у сумі 7,3 млн.грн. Загалом  за 5 місяців 2015 року державою компенсовано витрат підприємствам області на загальну суму 31,2 млн.грн.

 Для отримання компенсації підприємства, установи, організації за місцем реєстрації щомісячно, до 15 числа, подають до управлінь праці та соціального захисту населення звіти про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації. У квітні, травні та червні  поточного року від підприємств  прийнято понад 5,5 тис. Звітів.


Автор: За інформацією Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА
Наверхнаверх