logo
dollar
euro

Будівля спорт школи "Аванград" у Полтаві повернеться в державну власність

10:49 09.07.2015 eye 274

Господарський суд області задовольнив позов прокуратури Полтави до облради профспілок та дитячо-юнацької спортивної школи "Авангард" імені І. Шемякіна обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Україна" про визнання права власності держави на нерухоме майно.

Йдеться про будівлю спортивної школи площею 314 кв. м, розташовану в обласному центрі на вул. Жовтневій, 37. Її вартість – 5,4 млн. грн. Про це повідомив заступник прокурора Полтави Руслан Кривоніс.

"Суд підтримав позицію прокуратури і визнав право власності на вказану будівлю за державою в особі Фонду державного майна України. Даним рішенням гарантовано збереження спортивної школи та забезпечено її захист від можливих посягань з боку сторонніх осіб", - наголосив заступник прокурора міста.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури і нагадує, що  під час перевірки діяльності Федерації профспілок України, а також Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи "Аванград" імені І. Шемякіна прокуратура встановила, що вказані організації з порушенням вимог діючого законодавства розпоряджаються приміщенням спортивної школи. Адже Верховною Радою України майно підприємств, установ та організацій колишнього СРСР, серед якого і майно професійних спілок, визначено державною власністю. Ураховуючи порушення вимог діючого законодавства, прокуратура пред’явила вищезгаданий позов.

Нагадаємо також,, що 26 грудня 2014 на позачерговій 46 сесії Полтавської міськради депутати прийняли рішення "Про надання дозволу на розробку детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Жовтневою, Ляхова, Лідова". Тоді міський голова Полтави Олександр Мамай запевняв, що перед знесенням старої будівлі школи для неї знайдуть нове приміщення.


Наверхнаверх