logo
dollar
euro

Мелітопольські музиканти у Полтаві співали класиків і рвали струни

23:57 17.01.2018 eye 258
Мелітопольські музиканти у Полтаві співали класиків і рвали струни

7 липня на студії "OneY" у Полтаві пройшов концерт мелітопольського гурту "Pta Khi".

Захід, організований незалежним мистецьким об’єднанням "Magnum Opus", розпочався як тільки-но глядачі зайняли свої місця. Не роблячи довгих прелюдій, "Pta Khi" взяли до рук інструменти та зайнялися своєю улюбленою справою – музикою.

В перервах між піснями хлопці розповідали про міста, в яких вони вже встигли побувати в рамках літнього міні-туру та ділилися враженнями від свого перебування в нашому місті. Полтава – четверта зупинка гурту після Запоріжжя, Дніпропетровську та Харкова.

Закінчивши з першою частиною альбому, хлопці запросили на сцену полтавських поетів: Макаренка, Анну Ютченко, Іру Мисник та Романа Коржика. "Магнумці" виконали свої улюблені вірші відомих українських літераторів під акомпанемент "Птахів". Особливо вразив публіку Коржик, який відкрив в собі реп-талант та прочитав вірш Григорія Семенчука "Поки літак не відпускає трап…" на манер відомого в 90-х гурту "Run DMC".

Глядачі
Після виступу полтавців, "Pta Khi" презентували частину свого альбому "Човен снів". Звучали як пісні власного написання, так і покладені на музику вірші класиків (Василя Симоненка, Івана Франка, Михайля Семенка). Музиканти настільки віддалися виступу, що навіть не помітили, як у одного з них, вокаліста Валерія Єгорова, порвалася струна.

Не дивлячись на тісноту, глядачі залишились задоволеними. Так, одна з відвідувачів заходу, Діана Шайдаєва зазначає:

- В нашій країні безліч рок-гуртів: музикантів та людей, які вважають себе такими. Але не всі з них такі чуттєві та "атмосферні", як "Pta Khi". Не хотілося, щоб пісні закінчувалися, не хотілося нікуди іти.


Автор: Денис Старостін, незалежне мистецьке об’єднання "Magnum Opus"
Наверхнаверх