logo
dollar
euro

Перспективи розвитку газовидобування України вчора обговорили на Полтавщині

11:33 07.07.2015 eye 380

Міненерговугілля готове взяти на себе лідерство в питаннях дерегуляції видобутку газу в Україні пмро це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин під час спільної наради представників ключових міністерств та відомств, голів обласних державних адміністрацій та газовидобувних підприємств "Перспективи розвитку газовидобування України", що відбулася  в смт. Котельва на Полтавщині.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості ініціює створення відповідної робочої групи, яка об'єднає зусилля не лише міністерств, але і місцевих органів влади.

"Ситуація, коли для початку видобування газу необхідно отримати 72 дозволи в 15 установах – обурлива, нам необхідно підтримувати інвестора, а не відлякувати його", - зауважив Володимир Демчишин.

 Під час наради учасники обговорили проблеми видобутку власного газу. Незважаючи на ухвалену Урядом стратегію зменшення залежності від імпорту російського газу, об'єми видобування у 2015 році впали проти минулого року. Також потребує розв’язання проблема максимальної зарегульованості видобування та значної кількості адміністративних перепон для підприємств галузі.  Міністр також наголосив на необхідності зниження ренти та рівня оподаткування, що сприятиме розвитку власного газовидобування.

Учора, 7 липня під час візиту на Полтавщину  Володимир Демчишин відвідав нафтогазові об’єкти. Зокрема, ознайомився з роботою СП "Полтавська газонафтова компанія" у Новосанжарському районі, яка вже більше 20 років на ринку. Вона є успішним прикладом залучення іноземних інвестицій до розвитку української компанії. Крім того, Міністр побував на дотискуючій компресорній станції "Солоха" ГПУ "Полтавагазвидобування", де ознайомився з головними спорудами, а також відвідав компресорну станцію установки комплексної підготовки газу та газового конденсату Більського родовища.


Автор: За інформацією прес-служби Мінегерновугілля
Наверхнаверх