logo
dollar
euro

Дві юні полтавки отримали гран-прі на фестивалі юних талантів "Рекітське сузір’я-2015"

10:59 07.07.2015 eye 636

Із 3 до 7 липня на Закарпатті на базі Міжгірського професійного ліцею тривав ХІІ Міжнародний фестиваль юних талантів "Рекітське сузір’я-2015". Творче свято відбулось під гаслами "Любіть Україну, як матір свою!", "Боже Великий, Святий і Єдиний нам Україну і мир збережи!".

Особливістю цьогорічного фестивалю є те, що він відбувся під егідою ЮНЕСКО, набувши статус Міжнародного, а МАЛіЖ стала офіційним членом Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО.

Щорічний липневий фестиваль спрямований на розвиток обдарованої шкільної молоді. На фестиваль з’їхалась талановита юнь з різних областей України (Закарпатська, Львівська, Рівненська, Вінницька, Полтавська, Одеська тощо), а також заочно були представлені США (Чикаго), Франція (Париж) та Польща (Перемишль). Юні таланти змагалися в номінаціях:  "Поезія" , "Проза", "Журналістика",  "Малюнок", "Художнє фото", "Літературно-музична композиція" та "Авторська пісня".

За підсумками ХІІ Міжнародного мистецького фестивалю юних талантів "Рекітське сузір’я-2015" два гран-прі дісталися юним полтавкам - у номінації "Поезія" перемогла Ксенія Янко у номінації "Проза" – Юлія Грабенко.


Автор: За інформацією Закарпатського інформаційного порталу mgir.info
Наверхнаверх