logo
dollar
euro

У швидкісних поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+ до кінця серпня запрацює Wi-Fi

6:15 20.10.2017 eye 184
У швидкісних поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+ до кінця серпня запрацює Wi-Fi

Про вихід на фінальну стадію проекту запровадження широкосмугового доступу до мережі Інтернет повідомляє  Українська залізнична швидкісна компанія. 23 червня 2015 року за результатами відкритого конкурсу було визначено компанію-постачальника зазначених послуг – ТОВ "Інтертелеком".

Уже зараз на двох поїздах HYUNDAI Rоtem в тестовому режимі надаються послуги доступу до всесвітньої мережі. Впровадження послуги Wi-Fi на всіх поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+ буде реалізовано до кінця серпня 2015 року. Доступ до мережі інтернет буде забезпечено у всіх одиницях рухомого складу Української залізничної швидкісної компанії: 10 поїздах HYUNDAI Rotem, 2 поїздах ЕКр-1 "Тарпан" та 2 поїздах локомотивної тяги виробництва ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод". При цьому покриття мережі на маршруті курсування поїздів буде забезпечено на рівні не нижче 90%.

У швидкісних поїздах використовується унікальне для України сертифіковане обладнання, що дозволяє отримати стабільний високоякісний доступ до мережі інтернет навіть при пересуванні на високій швидкості на всій мережі курсування Інтерсіті+ та Інтерсіті.


Наверхнаверх