logo
dollar
euro

Директорка комунального підприємства "Полтавафарм" отримувала зарплатню в 10 разів більшу, ніж працівники

7:22 07.07.2015 eye 871
Директорка комунального підприємства "Полтавафарм" отримувала зарплатню в 10 разів більшу, ніж працівники

6 червня в.о. начальник Держфінінспекції в Полтавській області Ірина Салогуб під час прес-конференції розповіла про підсумки проведення фінансового аудиту діяльності обласного комунального підприємства "Полтавафарм".

Загальна сума порушень і недоліків виявлених під час проведення аудиту діяльності підприємства становить понад 4 млн грн, повідомила посадовець. За підсумками аналізу фінансово-господарської діяльності підприємства за період із січня до кінця квітня аудитори Держфінінспекції встановили, що рівень ефективності управління підприємства має стійку тенденцію до зниження. Також звузилася мережа аптечних закладів (з 256 до 222), а протягом двох останніх років на 72 одиниці зменшилася кількість працюючих. Нефективне використання коштів та майна призвело до втрат, що перевищують 252 тисячі гривень й на півмільйона  були завищені витрати на оплату праці.

Однак, проблеми жодним чином не торкнулись керівника "Полтавафарм". Середня заробітна плата Наталії Стецюк у 10 разів перевищувала середню заробітну плату працівників підприємства і складала понад 30 тисяч гривень на місяць. Така сума "забезпечувалась" наказами,які видавала сама керівниця обласного підприємства. За контрактом керівник отримувала близько 12 тисяч зарплати,  плюс премії  тому числі й за ефективну роботу. Протягом 2012-2014, директору "Полтавафарм" за власними наказами нараховано матеріальних допомог і премій майже на 400 тисяч гривень.

Крім того, встановлено, що зростання доходності підприємства було досягнуто не за рахунок збільшення обсягів продажу, а шляхом підвищення цін на лікарські засоби в середньому в 2 рази. При цьому обсяг продаж зменшився втричі.

Також "Полтавафарм" із 2012 року не перераховувала 10% прибутку до обласного бюджету. В результаті обласний бюджет недоотримав майже 1 млн грн.


Наверхнаверх