logo
dollar
euro

Ділянку Лубни-Полтава автодороги Київ-Харків-Довжанський планують завершити до кінця 2016 року

18:38 06.07.2015 eye 322

Про це в нтерв’ю одному з центральних телеканалів розповів Сергій Кожарін, головний інженер ДП "Українські дорожні інвестиції" – підприємства, що входить до сфери управління Укравтодору та здійснює супровід робіт у рамках спільних з МФО інфраструктурних проектів.

За його словами, на сьогодні показник готовності шести лотів – відрізків, на котрі поділено ділянку за ступенем складності робіт, сягає вже близько 80%. Згідно з відповідними актами підрядника – провідної дорожньої італійської компанії, підготовчі роботи по всій протяжності ділянки виконано майже на 100%, земляні – на 90%, роботи з ремонту, реконструкції та нового будівництва штучних споруд – на 60%, а з влаштування основи дорожнього одягу – на 75%.

Під час дощів були призупинені роботи з влаштування покриття з щебенево-мастичного асфальтобетону. Однак, щоб не гаяти часу компанія-підрядник зосередила сили та засоби на зведенні мостів у селі Войниха, транспортної розв’язки поблизу села Поділ та інших.

"Оскільки автомобільна дорога М-03 поділяє Войниху навпіл, мости забезпечать місцеве населення безпечним сполученням без необхідності перетинати 4 смуги руху автомагістралі, у той час як нова транспортна розв’язка поблизу Подолу надасть водіям змогу діставатися Миргорода, не заважаючи стрімкому та щільному транспортному потоку, що рухається по М-03", – зазначив фахіець.

На його думку, за сприятливих погодних умов основні дорожні роботи можуть бути завершені до кінця ремонтно-будівельного сезону. Далі  підрядна організація має усунути недоробки, виявлені службою інженера-резидента, яка здійснює технічний нагляд за роботами.


Автор: За інформацією прес-служба Укравтодору
Наверхнаверх