logo
dollar
euro

У Полтаві перелітні Pta Khi заспівають Франка

11:56 06.07.2015 eye 156
У Полтаві перелітні Pta Khi заспівають Франка

7 липня о 19:00 на студії Oney (вул. Паризької  Комуни, 29) відбудеться концерт акустичного гурту Pta Khi у рамках всеукраїнського туру. У Полтаві музиканти презентуватимуть свій новий альбом, половина пісень якого написані на слова поетів-класиків.

Сучасний акустичний гурт Pta Khi – це троє талановитих хлопців із Мелітополя. Гітарист та вокаліст Валерій Єгоров, клавішник і басист Євгеній Лір, а також перкусіоніст Ігор Порожній в іншому житті – студенти-філологи, які вчать рідну та іноземні мови. Вони грають ніжну та спокійну, і водночас дуже емоційну музику, яка дає слухачам відчути гармонію зі світом та змушує замислитися.

Саме полтавцям Pta Khi вперше презентують матеріал із нового альбому: щиру музику з текстами класиків, а також власними віршами, творчі експерименти зі зразками сучасної літератури.

Окрім того, у заході братимуть участь чотири поети із незалежного мистецького об`єднання "Magnum Opus": Містер Коржик, Ірина Мисник, Анна Ютченко та Макаренко. Вони стануть частиною літературно-музичного перфомансу.


афіша
Що? Концерт-студійник акустичного гурту Pta Khi.

Де? Студія Oney (вул. Паризької Комуни, 29).

Коли? 7 липня о 19:00.

Скільки? 20 грн.

У разі виникнення питань: 066-635-82-29 (Анна).


Автор: Денис Старостін, незалежне мистецьке об’єднання "Magnum Opus"
Наверхнаверх