logo
dollar
euro

На Полтавщині відбудеться нарада з питань газовидобування, в якій візьме участь Володимир Демчишин

9:15 22.10.2017 eye 509

Сьогодні, 6 червня, у Полтавській області з робочим візитом перебуває міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

Зранку поблизу села Соколова Балка Новосанжарського району  його та представників міністерства зустрів голова Полтавської ОДА Валерій Головко разом  із першим заступником Андрієм Пісоцьким та головою Новосанжарської РДА Сергієм Бульбахою. Міністр із супроводом відправився на промисловий майданчик СП "Полтавська газонафтова компанія", де ознайомилися з роботою установки первинної підготовки нафти та газу та установки з вилучення зрідженого газу. Далі за плано –відвідинм Солохівського газоконденсатного родовища та Більського газоконденсатного родовища та  будівництва Котелевської азотної станції.

Окрім того, у Котельві відбудеться спільна нарада представників ключових міністерств та відомств, голів обласних державних адміністрацій на тему "Перспективи розвитку газовидобування України". Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Начальник Управління  європейської інтеграції Міненергетики  Михайло Бно-Айриян  на своїй сторінці в Фейсбук повідомив: "Сьогодні ми маємо намір відвідати низку об'єктів газовидобування, подивитися на галузь з середини та провести незвичну нараду в смт Котельва. Сподіваємося на відверту розмову та нестандартні думки! Запросили дуже багато учасників ринку, губернаторів, керівників ЦОВВ. Подивимося, що з цього вийде!"


Наверхнаверх