logo
dollar
euro

Полтава може не побачити Лігу Європи через аеропорт

8:27 04.07.2015 eye 323
Полтава може не побачити Лігу Європи через аеропорт

Віце-президент УЄФА заявив, що в наступному сезоні Дніпропетровськ зможе приймати матчі єврокубків.

А ось до Полтави з боку УЄФА є зауваження по інфраструктурі, - повідомляє Matchday.

Якщо до старту третього раунду кваліфікації Ліги Європи вони будуть усунені, тоді Ворскла зможе приймати суперників вдома, - зазначив Григорій Суркіс.

Основна проблема - відсутність міжнародного аеропорту. Найближчий - в Харкові, але це місто уряди більшості держав поки не рекомендують для відвідування своїм громадянам. Відповідно, потрібно шукати інші можливості, щоб команди-суперники могли дістатися до Полтави максимально швидко і комфортно. Пропозиція ФФУ - з Києва, звідки, наприклад, кілька років тому, коли Ворскла виступала в єврокубках, вже приїжджала автобусом Бенфіка.

Виконком УЄФА, хоч і з певними застереженнями, але все-таки погодився прийняти за основу варіант автобусного трансферу, у супроводі ескорту, з аеропорту Бориспіль.

Як можливу опцію розглядається також відкриття місцевого аеропорту для внутрішніх авіаліній - у такому випадку господарі повинні будуть забезпечити чартерний переліт з Борисполя до Полтави. Вивчається ще й можливість переїзду експресом залізницею, але це вкрай складно здійснити на практиці.

Інспекційна поїздка обов'язково відбудеться для того, щоб дослідити автобусний трансфер з Борисполя у супроводі ескорту до стадіону в Полтаві, - сказав Суркіс.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх