logo
dollar
euro

Голови Полтавської ОДА та облради з’їздили на передову: проінспектували будівництво укріплень та відвезли гуманітарну військовикам

7:10 04.07.2015 eye 440

2 липня, Валерій Головко, Петро Ворона та Архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ Київського патріархату владика Федір разом з представниками депутатського корпусу обласної ради та громадськості побувала на передових позиціях українських військових на Донеччині, аби проінспектувати будівництво фортифікаційних споруд під Артемівськом. Також відвідали бійців 16-го окремого мотопіхотного батальйону.

Нині завершується зведення фортифікаційних споруд, якими опікується Полтавщина. Будівництво на першому й другому етапах майже здали, лишився один опорний пункт у селищі міського типу Луганське, де зараз відбуваються військові дії. По третій стадії спорудження укріплень роботи закінчуються. Полтавщина має здати 13 проектів. До 15 липня планується завершити всі роботи й передати фортспоруди в експлуатацію військовим.

Військовикам полтавські гості привезли аптечки для надання першої медичної допомоги та продукти харчування. Владика Федір подарував бійцям рушники-обереги, зображення Горбанівської ікони Пресвятої Богородиці та окропив воїнів святою водою.


Наверхнаверх