logo
dollar
euro

30 нових шкільних автобусів розподілили між усіма районами області

8:13 20.07.2013 eye 341
30 нових шкільних автобусів розподілили між усіма районами області

Цього тижня голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко урочисто вручив сертифікати керівникам районів області на 30 шкільних автобусів.

Таким чином новенькі автобуси, придбані за кошти державного бюджету в рамках Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус», дісталися кожному з 25 районів, а деякі з них отримали й не по одному. Так, по 2 дісталося  Великобагачанському, Миргородському та Зіньківському районам, 3 – Хорольському.  

Вартість одного автобусу становить 382 тис. грн. Всього ж техніки придбали на 11 млн. грн. Партія машин, отримана Полтавщиною цього тижня, є найбільшою з отриманих регіонами держави в цьому році, наголосив Олександр Удовіченко. Минулого року область отримала 41 автобус, до початку нового навчального року за кошти області планується придбати ще десять. Нині перевезення дітей до сільських шкіл забезпечене на 100%, але автопарк частково потребує оновлення.

Загалом у сільській місцевості регіону 257 шкільних автобусів перевозять понад 13 тис. дітей та 1 тисячі вчителів. За кошти державного бюджету придбано 97 транспортних одиниць (41 автобус у 2012 році). За три останні роки з державного бюджету область отримала втричі більше шкільних автобусів, ніж за всі попередні.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх