logo
dollar
euro

Міський голова Полтави роздав більше 200 тисяч гривень не найзнедоленішим держслужбовцям

14:20 17.10.2017 eye 417

2 липня в актовій залі ПАТ "Електромотор" відбулись урочистості з нагоди відзначення 25-річчя створення Державної податкової служби.

Привітати працівників Державної податкової інспекції у місті Полтава завітав міський голова Олександр Мамай. Він нагородив одинадцятьох людей, які пропрацювали в податковій 25 років  подяками з врученням нагрудних знаків, грамотами та грошовими винагородами в сумі 500 гривень. Окрім цього, усі співробітники інспекції, а їх – 443 людини, також отримали по 500 гривень. Також міський голова вручив двом податківцям сертифікати на отримання житла. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Нагадаємо, премії бюджетникам, які цього виборчого року щедрою рукою роздає пан Мамай, йдуть з міської програми "Турбота". Премії бюджетникам є найвагомішою статтею витрат з цієї програми, гроші на яку йдуть з податків представників усіх професій. Наразі суть програми "Турбота", яка закладалась на початку її запровадження повністю зневільована, адже на допомогу містянам, які насправді мають потребу в допомозі, в ній передбачені порівняно невеликі кошти.


Наверхнаверх