logo
dollar
euro

На Полтавщині минулої доби зафіксовано 5 надзвичайних подій, з них 2 – пожежі

10:55 23.10.2017 eye 493

1 липня 23.00 с. Липове Глобинського району горіла будівля на території туристичної бази, яка з 2014 року не експлуатується. Згорів будинок і майно в ньому.

Друга пожежа сталася вже 2 липня о 21.40 в с. Піски Лохвицького району. Під час тимчасової стоянки загорівся й згорів автомобіль "ГАЗ-3110". Перевірку за фактами цих пожежі проводять слідчі органи УМВС у Полтавській області.

Того ж дня 08.15 за 1 км від с. Сенча Лохвицького району виявлена врізка в конденсатопровід, що призвело до розливу газоконденсату на площі близько 250 м. Виток газоконденсату зупинено й проведені заходи з ліквідації наслідків. Підрозділи ДСНС не викликались. Працівниками Державної екологічної інспекції проведено збір ґрунту для оцінки збитків навколишньому середовищу, рекультивація ґрунту буде проведена після надання висновку Державної екологічної інспекції.

На околиці ж с. Черняківка Чутівського району в полі знайдено 1 авіаційну бомбу ФАБ-100 та 3 мінометні міни калібру 82 мм часів минулої війни. Боєприпасибудуть знищені сьогодні, 3 липня.

2 липня в смт. Шишаки стався нещасний випадок, від якого постраждала дитина – на неї перекинулася ємність з окропом. О 04.10 її госпіталізували до реанімаційного відділення дитячої міської лікарні м. Полтави з термічними опіками обличчя, шиї, верхніх кінцівок та грудної клітини ІІ ступеню. Дитина знаходиться в тяжкому стані.


Наверхнаверх