logo
dollar
euro

Під будівлею суду в Полтаві Кернеса сьогодні зустрічали клоуни

10:03 03.07.2015 eye 278
Під будівлею суду в Полтаві Кернеса сьогодні зустрічали клоуни

Сьогодні 3 липня мер Харкова Геннадій Кернес прибув у Полтаву для участі в судовому засіданні.

Під будівлею суду тим часом проходив флешмоб людей, переодягнених у клоунів у подобах Кернеса і Добкіна. Колишній губернатор Харківської області і нинішній депутат від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін і нардеп Валерій Писаренко прибули підтримати товариша. У залі суду також перебували   двоє охоронців Кернеса, які проходять обвинуваченими у справі.

Крім клоунів, свій пікет біля будівлі суду провели й активісти, які не потрапили в зал суду. Зокрема, серед пікетників були й члени організації "Громадська варта Харкова".

Сам Кернес, як і раніше, наполягав, що справу, порушену через його причетність до викрадення і побиття активістів Євромайдану, сфальсифіковано. Про це він знову заявив під час судового засідання.

Одна з адвокатів мера Харкова зажадала перенести слухання, оскільки не встигла ознайомитися зі справою. Іший адвокат додав, що у 12 томі кримінальної знаходиться матеріал, сфальсифікований міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Суд відхилив всі клопотання захисту.  У свою чергу Кернес заявив, що, якщо адвокату не дозволять ознайомитися з матеріалами, він перестане ходити в суд.

Кінець-кінцем засідання суду таки було перенесене на 28 липня.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх