logo
dollar
euro

У Кременчуці злива затопила вулиці

9:26 03.07.2015 eye 279

Увечері 2 липня сильна злива затопила вулиці і паралізувала рух транспорту у Кременчуці. Про це повідомляє УНІАН.

Через 20 хвилин від початку зливи зупинилися тролейбуси, а потім і більша частина іншого громадського транспорту. Висота води на центральних вулицях піднялася до 30-35 см. Зливова каналізація не справлялася з такою значною кількістю опадів.  У калюжах на дорогах багато водіїв втрачали номерні знаки своїх автомобілів. Багато машин просто глухли у потоці води.

Аварійні служби міста повідомляють про протікання дахів у багатьох будинках, підтоплення приватних садиб та погребів, поінформував кореспондент УНІАН.

Сьогодні видання «Кременчуцька газета» констатувало,  що напередодні випав середньомісячний рівень опадів: 55,3 мм при нормі 40 мм. За годину в місті випало 12 см опадів. Негода, яка вирувала напередодні в Кременчуці, збільшила обсяг роботи місцевих рятувальників. Зокрема, жовелося відкачувати воду. На центральну теплову підстанцію «Полтаваобленерго» впало дерево. Роботи з його вивезення заплановані на сьогодні. Та, незважаючи на негоду, в місті не зафіксовано жодного випадку відключення електроенергії.

Начальник міського управління охорони здоров'я Максим Середа повідомив, що сильний дощ призвів до протікання дахів у 2-ої та 4-ої поліклініках. А в останній, вода текла навіть у шахту ліфта. Наразі рахують будинки, дахи яких не витримали випробуванням дощем.


Наверхнаверх