logo
dollar
euro

Очільник міліції Полтавщини публічно пообіцяв жорстоко протидіяти корупції в лавах ДАІ

16:25 21.01.2018 eye 277
Очільник міліції Полтавщини публічно пообіцяв жорстоко протидіяти корупції в лавах ДАІ

Сталося це під час  прес-конференції 2 липня в УМВС на якій був присутній особовий склад ДАІ. Начальник обласної  міліції Олег Бех оприлюднив результати перевірок за фактами незаконних дій працівників Державтоінспекції та закликав громадськість до максимальної співпраці у протидії хабарництву.

Головний міліціонер оприлюднив статистику притягнення порушників дисципліни і законності до юридичної відповідальності. Так, з початку року відкрито 43 кримінальні провадження за фактами незаконних дій працівників міліції, які були виявлені відповідними відомчими службами органів внутрішніх справ. Зокрема, органи прокуратури розслідують 4 кримінальні провадження, відкриті за фактами незаконних дій працівників Державтоінспекції.

У 2015 році за вчинення кримінальних правопорушень засуджено 1-го працівника міліції. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 692 правоохоронців, з яких 42 – працівники ДАІ, одного з яких звільнено з ОВС, 3 – звільнено з посади. Загалом за порушення дисципліни і законності у 2015 році звільнено 19 працівників органів та підрозділів УМВС.

Олег Бех закликав громадськість долучитися до боротьби з хабарництвом та корупцією у міліцейських лавах. Зробити це можливо будь-яким зручним способом, зокрема, зателефонувати на «гарячу лінію» УМВС: (0532) 51-77-57, 51-77-02 або 56-22-33.


Наверхнаверх