logo
dollar
euro

Стоматологічну службу Полтавщини очікує оптимізація управління

13:20 19.07.2013 eye 658
Стоматологічну службу Полтавщини очікує оптимізація управління

На сімнадцятій сесії обласної ради, яка відбулась 17 липня, прийнята обласна Програма реформування стоматологічної служби Полтавської області на 2013-2016 роки.

Програма не передбачає скорочення робочих місць та збільшення фінансування. Реформа змінить тільки підпорядкування бюджетів медичних закладів.

Зокрема, передбачається створити комунальну установу «Полтавський обласний центр стоматології – стоматологічна клінічна поліклініка», приєднавши до обласної клінічної стоматологічної поліклініки стоматологічні відділення та кабінети закладів охорони здоров’я. Таким чином, поступово сформувати оптимальну мережу закладів третинного рівня та створити у складі центральних районних лікарень стоматологічні відділення для надання консультативно-діагностичної стоматологічної допомоги тощо.

Власне, реформування стоматологічної служби області полягає в  переході на більш ефективну систему економічного управління та планування фінансових, кадрових і матеріальних ресурсів, модернізація основних виробничих фондів, запровадження новітніх технологій.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх