logo
dollar
euro

Бригади екстреної медичної допомоги базуватимуться на автозапроавках

13:00 19.07.2013 eye 318
Бригади екстреної медичної допомоги базуватимуться на автозапроавках

Найближчим часом на автозаправках, розташованих уздовж траси Київ-Харків, планують відкрити 28 пунктів  тимчасового базування бригад служби екстреної медичної допомоги.

Наразі уже діють чотири такі пункти: два – у Полтаві та по одній – у Решетилівці і Пирятинському районі на трасі Київ-Харків у місцях, де трапляється багато дорожньо-транспортних пригод з великою кількістю постраждалих. Завдяки зручному розташуванню близько 70 виїздів з цих пунктів здійснено оперативно і медична допомога надана своєчасно.

Із травня цього року вже відкриті пункти тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги комунального підприємства «Полтавський обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф» розташувались на автозаправних станціях підприємства «Надія».

Проектування нових станцій здійснюватиметься з урахуванням розміщення пунктів екстреної допомоги. Такі пункти забезпечуватимуть швидке реагування на  виклики з найближчих населених пунктів області і дадуть змогу медичному персоналу в достатньо зручних умовах відпочити у перервах між виїздами.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх