logo
dollar
euro

На Полтавщині судитимуть чиновницю, яка відправляла підлеглих на антимайдани за державний кошт

5:30 23.01.2018 eye 291
На Полтавщині судитимуть чиновницю, яка відправляла підлеглих на антимайдани за державний кошт

Насправді таких чиновників було багатенько по всій олбласті, але наразі не поталанило жіночці з Козельщини.

Прес-служба прокуратури Полтавської області, повідомляє, що до Козельщинського районного суду направлено для розгляду по суті  обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо службової особи Козельщинської районної державної адміністрації. Чиновниця обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.173 (грубе порушення угоди про працю службовою особою установи, шляхом примусу до виконання роботи, не обумовленою угодою), ч.1 ст.366 (службове підроблення), ч.2 ст.191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) та ч.4 ст.27, ч.1 ст.294 (підбурювання до організації масових заворушень) КК України. Про 30 липня  під час брифінгу повідомив прокурор області Ян Стрелюк.

"Під час досудового розслідування встановлено, що підозрювана у грудні 2013 року, січні та лютому 2014 року, діючи всупереч нормам колективного договору, яким встановлено заборону вимагати від працівників виконання роботи, не обумовленої посадовими інструкціями, погрожуючи звільненням у разі непогодження виконувати її вказівки, примушувала підлеглих працівників всупереч їх волі здійснювати в робочий час поїздки до Києва для участі в масових акціях в протидію учасникам Революції Гідності та до Полтави для участі в мітингу, який був організований поблизу приміщення Полтавської обласної державної адміністрації з метою підтримки тодішньої діючої влади", - розповів прокурор.

Також він додав, що зазначена службова особа вносила до табелів обліку робочого часу працівників підпорядкованого структурного підрозділу завідомо неправдиві відомостей про перебування їх на роботі. Отже, були розтрачені бюджетні кошти, виплачені як заробітна плата за фактично не відпрацьований час.


Наверхнаверх