logo
dollar
euro

Полтавські поштовики встановлювали різні тарифи за однакові послуги

11:48 19.07.2013 eye 273
Полтавські поштовики встановлювали різні тарифи за однакові послуги

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала Українське державне підприємство поштового зв’язку "Укрпошта" в особі Полтавської дирекції на 7 тис. грн. за зловживання монопольним становищем.

Перевіркою встановлено, що у Полтавській дирекції УДППЗ "Укрпошта" не було єдиного підходу до формування калькуляцій витрат до договорів з надання послуг  прийому платежів від населення та єдиного підходу до визначення  його розміру.  

Отже,  з різними суб’єктами господарювання, які довіряли поштовикам приймати готівкові платежі від населення за житлово-комунальні послуги,  підписувались договори з різними умовами співпраці за рівнозначні послуги. Антимонопольники зазначають, що об’єктивних причин для різного підходу до клієнтів немає.

Факт порушення конкурентного законодавства, який призвів до порушення інтересів споживачів,  є доконаним. Полтавська дирекція УДППЗ "Укрпошта" визнала порушення та виправила їх. З підприємством, яке заявило про неконкурентні діє дирекції, "Укрпошта" домовилась про подальшу співпрацю на прийнятних для обох сторін умовах.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх