logo
dollar
euro

У Полтаві вчетверте пройшов кінофест "Відкрита Ніч"

7:42 18.01.2018 eye 299
У Полтаві вчетверте пройшов кінофест "Відкрита Ніч"

З 10-ї години вечора 27 до 3-ої ранку 28 червня в кафе-барі "Villa Крокодила" пройшов фестиваль короткометражного українського кіно "Відкрита ніч".

Організаторами виступили ПООТ "Просвіта" і незалежне мистецьке об’єднання "Magnum Opus". Фінансову підтримку заходу здійснив "Райффайзен Банк Аваль".

"Відкрита ніч" – подія всеукраїнського масштабу. Паралельно з Полтавою, фестиваль відбувався на кіномайданчиках більше ніж 40 українських міст.

За традицією "Відкрита ніч" мала відбуватися у парку "Перемога", але погода внесла свої корективи – як тільки організатори змонтували екран, почався сильний дощ. Кінофестиваль перемістився до кафе-бару "Villa Крокодила", адміністрація якого радо пішла на зустріч полтавським кіноманам.

Захід розпочався з виступу голови Полтавського обласного осередку "Просвіта" Миколи Кульчинського. Він подякував присутнім за те, що ті не побоялися дощу та розповів про концепцію цьогорічної "Відкритої ночі". За словами Кульчинського, фільм-переможець буде показаний на телеканалі "1+1".

В програмі фестивалю було 47 фільмів, серед яких ігрові (художні), неігрові (документальні), рекламні ролики та анімаційні фільми. Протягом заходу глядачі відзначали в спеціальних анкетах ті кінороботи, які сподобались їм найбільше.

На думку полтавців, найкращою з представлених кінокартин виявилася "Сволота" Івана Четверика, яка вразила зал несподіваною кінцівкою – хлопець краде у дівчини коробку з під дорогого смартфону, але виявляється, що там хом’як. Друге місце між собою поділили короткометражки "Вікно", "Фіт" та "Останній відвідувач".

Кінофестиваль "Відкрита ніч" пройшов в Полтаві вчетверте. На думку засновника фестивалю Михайла Іллєнка, такі заходи – яскравий доказ того, що українське кіно живе і розвивається:

Нам сказали, що українського кіно немає. Ми не повірили і зробили кінофестиваль "Відкрита ніч".


Наверхнаверх