logo
dollar
euro

Відеоблогер Майкл Щур висміяв "Партію простих людей" Сергія Капліна

14:42 28.06.2015 eye 2525
Відеоблогер Майкл Щур висміяв "Партію простих людей" Сергія Капліна

У випуску програми "Утеодин", яка вийшла 28 червня, ведучий Майкл Щур показав членів "Партії простих людей" як амеб та інфузорій.Відеоблогер Майкл Щур (справжнє ім’я – Роман Вінтонів) у свіжому випуску своєї програми покепкував над створенням "Партії простих людей" Сергія Капліна.

Нагадаємо, що 23 червня біля Полтавської міськради народний депутат Сергій Каплін оголосив про "Партію простих людей". У відповідь Майкл Щур "потролив" політика.


Ведучий показав сценку установчого з’їзду партії. На ній Щур (граючи Капліна) вимагає, щоб делегати зробили обличчя попростіше.

Майкл говорить про необхідність сформувати першу п’ятірку і питає у одного з делегатів, що той думає про твір композитора Альфреда Шнітке "Concerto grosso". Тільки-но делегат починає говорити, як Щур-Каплін кричить, що "прості люди про таке не думають" і виключає з партії цього чоловіка.

– Перша п’ятірка має бути ідеальна! Там мають бути не просто прості люди, а найпростіші! – говорить Майкл-Сергій.

Перша п'ятірка ППЛ і гасло партії за версією Майкла Щура
Далі дівчина підносить йому мікроскоп, де Щур дивиться на одноклітинну істоту, яка несе прапор з портретом Капліна.

–  Ось, – говорить ведучий, – ідеальний член партії. Починайте виборчу кампанію.

Тому перша п’ятірка "Партії простих людей" на думку Щура виглядає так: Сергій Каплін, амеба, евглена, інфузорія, плазмодій. Гасло ж політичної сили, згідно жарту ведучого: "Ми не просто прості, ми – найпростіші".

– Ну у нас уже є партія меритократів. То чому не може бути партії еукаріотів? – підсумовує Щур.


Наверхнаверх