logo
dollar
euro

У Комсомольську готуються перейменовувати вулиці

14:03 26.06.2015 eye 606
У Комсомольську готуються перейменовувати вулиці

У четвер 25 червня в Комсомольській міськраді засідала комісія з питань найменування (перейменування) об’єктів внутрішньо міського середовища, увічнення подій та пам’яті видатних діячів у м. Комсомольську.

Учасники уточнили перелік назв вулиць та провулків, які підлягають перейменуванню. Вони були визначені  управлінням архітектури і містобудування: вулиці Леніна, Радянська, Петровського, Котовського та провулок Котовського. Були обговорні пропозиції, що вже надійшли від містян. Розглянули звернення учасників круглого столу  «Збереження культурної спадщини на території Комсомольської міської ради Полтавської області – на шляху до Європейської інтеграції» про підтримку пропозиції колективу Комсомольського історико-краєзнавчого музею вшанувати пам’ять видатних вчених-дослідників Строна А.О., Родіонова С.П., Доброхотова М. М.,  Крутиховської З.О., Шрамко П.П., Місяця І.О. та комсомольчанина  Халло В.Ф., завдяки яким підготовлено технічне обґрунтування про необхідність розробки корисних копалин та будівництво гірничо-збагачувального комбінату та міста. У ході засідання присутні обговорили можливість перейменування вулиць міста, що підлягають обов’язковому перейменуванню, на честь дослідників та відкривачів Кременчуцької магнітної аномалії. Заслухали історичну довідку, підготовлену працівниками Комсомольського історико-краєзнавчого музею про науковців, вчених та геологів, які зробили великий внесок у дослідження Полтавського Подніпров’я та Кременчуцької магнітної аномалії.

За визначеною законом процедурою, комсомольчани протягом 45 днів мають обговорити зміни, внести свої пропозиції щодо перейменування вулиць. Збір пропозицій буде організовано з 1 липня.

У вересні 2015 року заплановано провести громадські обговорення й винести прийняти рішення на розгляд сесії Комсомольської міської ради для прийняття остаточного рішення.


Наверхнаверх