logo
dollar
euro

За тиждень голова Полтавської ОДА виконав 2 обіцянки із 29 що дав на посаді

3:43 14.12.2019 eye 448
За тиждень голова Полтавської ОДА виконав 2 обіцянки із 29 що дав на посаді

Із 17 до 24 червня Валерій Головко виконав дві своїх обіцянки.

Про це повідомив портал Слово і Діло – народний контроль.

Зокрема, ініціював службове розслідування щодо посадовців "Полтававодоканалу" та додатково виділив субвенції за рахунок коштів місцевого бюджету 321,2 тис. грн. на залізничну лікарню у Гребінці.

Таким чином очільник Полтавщини став другим за кількістю виконаних за тиждень обіцянок. Першим є голова Сумської ОДА Микола Клочко, який виконав три обіцянки.

Тим часом, Слово і Діло підрахувало, що, протягом перебування на посаді, пан Головко дав 29 обіцянок, виконав – 7 (24%), не виконав – 6 (21%) і 16 обіцянок, можна вважати, знаходяться в процесі виконання.

обіцянки
Отже, виконані Валерієм Головком обіцянки: ініціювати службове розслідування щодо посадовців "Полтававодоканалу"; знайти додаткове фінансування для залізничної лікарні в Гребінці ; виділити більше 1 млн. грн. на оздоровлення бійців АТО; виділити кошти на придбання транспорту та пально-мастильних матеріалів для груп швидкого реагування; широке громадське обговорення тарифів на проїзд; повернути перевірки в супермаркети, якщо ціни на продукти не вдасться знизити цивілізовано; до 20 січня провести сесію, на якій затвердять бюджет.

Очільник Полтавської ОДА не дотримав таких обіцянок: до 1 травня прозвітувати про перевірку правомірності надання документів на будівництво в історичній частині Полтави; знайти кілька "уазиків" для 8-ї окремої автомобільної санітарної роти; оприлюднити на офіційному веб-сайті ОДА оголошення про конкурс на посади керівників деяких комунальних підприємств; долучати громадськість до розбудови області; до лютого будуть призначені всі керівники райдержадміністрацій; опублікувати проект бюджету області у ЗМІ.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх