logo
dollar
euro

У Полтаві відсвяткують день народження Кадетського корпусу

21:44 17.10.2017 eye 478
У Полтаві відсвяткують день народження Кадетського корпусу

27 червня о 12:00 в Корпусному парку відбудеться масштабне святкування дня народження Кадетського корпусу – фестиваль "Кадетаріум. Арт-Парк".

"Кадетаріум. Арт-Парк" – великий соціально-мистецький фестиваль, приурочений до дня народження однієї з найвеличніших будівель нашого міста – Петровського Полтавського кадетського корпусу. Зважаючи на те, що споруда перебуває в аварійному стані, святкування відбудеться в Корпусному парку

На території фестивалю будуть діяти виставки фотографій і картин, музей архітектури Полтави, історична експозиція, дитячий майданчик та багато інших цікавих локацій.   

Крім того, на полтавців чекають поетичні читання "АРТ Свіжак 3.0" від незалежного мистецького об’єднання "Magnum Opus" і лекції "ВелоШколи", "ЕКОЛТАВИ" та "City-Lab".

Карта Кадетаріуму Арт-Парк
З 18:00 буде діяти музична сцена, де відбудеться акустичний концерт за участі місцевих музикантів та виступ камерного оркестру імені Д. Ахшарумова Полтавської обласної філармонії.

В рамках фестивалю пройде благодійний ярмарок за підтримки Полтавського Батальйону Небайдужих. Отримані кошти або їх частину (залежно від бажання учасників ярмарку) організатори передадуть на потреби військових в зоні АТО.

Полтавці завжди активно долучаються до заходів такого характеру, тож організатори мають надію, що "Кадетаріум. Арт-Парк" не стане винятком.


Наверхнаверх