logo
dollar
euro

На Полтавщині судитимуть банду розбійників, в якій є й неповнолітній

18:03 25.06.2015 eye 627
На Полтавщині судитимуть банду розбійників, в якій є й неповнолітній

У грудні минулого року група зловмисників викрали гроші та цінні речі з будинку однієї із сільських голів Глобинського району, а у січні та лютому цього року із застосуванням насильства та погрозою його застосувати скоїли розбійні напади на 2 кременчуцькі сім’ї. Члени групи заволоділи майном потерпілих на загальну суму понад 72 тис. грн.

Наразі прокуратура Полтавщини затвердила та направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт щодо організованої злочинної групи з 3 чоловік, один із яких був неповнолітнім. Про це повідомила прокурор відділу прокуратури Полтавської області Юлія Каралаш.

Вони обвинувачуються за ч. 4 ст. 187 (розбійний напад, вчинений у складі організованої злочинної групи), ч. 5 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, вчинена у складі організованої злочинної групи) КК України. Окрім цього, кожний учасник групи обвинувачується у ряді інших кримінальних правопорушень, зокрема у нанесенні тілесних ушкоджень, що потягли смерть потерпілої; відкритому заволодінні майном із застосуванням насильства та інших тяжких злочинах.Наверхнаверх