logo
dollar
euro

СОLL-центр для учасників війни, їхніх родин та вимушених переселенців має запрацювати на Полтавщині вже восени

16:41 25.06.2015 eye 336

Проект "Методологія представлення емоційної допомоги по телефону і її впровадження в Україні" 24 червня в Лубнах представили засновник Міжнародного фонду "Унія 1219", організатор СОLL-центру в Україні Волдімарас Ажубаліс, Томас Барановас, керівник асоціації емоційної допомоги Литви, Угне Кабелкайте, спеціаліст з навчання волонтерів роботі емоційної допомоги по телефону, Валерій Довженко, голова ГО "Асоціація ветеранів та учасників АТО Полтавщини".

Литовці пропонують надавати психологічну та емоційну підтримку учасникам АТО, їхнім сім’ям та переселенцям. Перший СОLL-центр повиннен запрацювати на Полтавщині вже восени. Передбачається, що на кількох операторських лініях працюватимуть посттравматичні психологи різних напрямків та спеціально навчені волонтери. Такі центри у Литві працюють впродовж 25 років і, як свідчить статистика, їхня робота дуже затребувана.

Участь в зустрічі брали начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Ісаєнко, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Харченко, завідувач сектору мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Микола Чудак, учасники АТО, волонтери, переселенці.

Учасники зустрічі обмінялися думками стосовно функціонування СОLL-центру та обговорили пропозиції з організації його роботи.


Наверхнаверх