logo
dollar
euro

На Полтавщині відбувають покарання 5231 засуджений

9:47 19.07.2013 eye 338
На Полтавщині відбувають покарання 5231 засуджений

18 липня 2013 року в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області на колегії було підбито підсумки діяльності органів і установ виконання покарань області за перше півріччя 2013 року.

Відкрив засідання начальник управління ДПтС України в Полтавській області генерал-майор внутрішньої служби Микола Ісаєв та вручив символічні погони лейтенанта новоприйнятим на роботу працівникам кримінально-виконавчої служби області. Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області.

На колегії були також присутні заступник губернатора Полтавської області Борис Галушко, начальник Головного управління юстиції в Полтавській області Тетяна Колотілова, начальник відділу за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян обласної прокуратури Микола Дацій та персонал кримінально-виконавчої служби області.

Наразі в установах області утримується 5231 засуджених та ув’язнених, на обліку в кримінально-виконавчій інспекції перебуває 4590 чоловік.

Режимними підрозділами установ області при спробі доставки за звітний період було виявлено та вилучено 2290 гривень, 20 літрів спиртних напоїв, 114 мобільних терміналів та ,7 грамнаркотичних речовин.

У Полтавському слідчому ізоляторі протягом звітного періоду було проведено 7 дистанційних судових засідань у режимі відеоконференцзв’язку.

Більше 1500 засуджених протягом 1 кварталу заохочувались за сумлінну поведінку і ставлення до праці, навчання, активну участь у роботі самодіяльних організацій. 729 засуджених звільнилися умовно-достроково.

Протягом 1 півріччя промисловими підприємствами установ виконання покарань області виготовлено товарної продукції та надано послуги на загальну суму майже 6 млн. гривень.

Майже 2500 засуджених було задіяно на оплачуваних роботах. Цей показник становить практично 70% від загальної кількості працездатних засуджених. Середньомісячна заробітна плата засуджених склала 466 грн. (при доведеному плані – 436 грн.). Було організовано три виставки продукції підприємств установ виконання покарань області. На даний час проводиться підготовка підприємств та майстерень установ області до участі в "Національному Сорочинському ярмарку – 2013".

У поточному році Машівською ВК (№9) та Крюковською ВК (№29), колоніями із сільськогосподарським профілем виробництва, було зібрано ранніх зернових культур на площі – 1210,5 га; намолочено – 4293,5 т; середня урожайність склала – 35,5 ц/га.

За підсумками розширеного засідання колегії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області здійснено аналіз діяльності управління і установ виконання покарань області за 1 півріччя 2013 року та сформульовано основні завдання на 3 квартал.


Наверхнаверх