logo
dollar
euro

Встановлено особи людей, що 9 травня прийшли до Меморіалу Солдатської Слави у Полтаві із символікою російських загарбників

23:00 18.10.2017 eye 454
Встановлено особи людей, що 9 травня прийшли до Меморіалу Солдатської Слави у Полтаві із символікою російських загарбників

Полтавка Вікторія Родічева повідомила про це у Фейсбук.  

9 травня 2015 року у Полтаві біля Меморіалу  Солдатської Слави  під час покладання квітів журналіст Богдан Проскуров сфотографував  групу осіб з георгіївськими стрічками та прикметними зеленими зонтами.  Пані Вікторія відправила  це фото до СБУ.

"Як виявилося, Служба Безпеки на той час вже займалася встановленням осіб. І фото журналіста допомогли у цьомуЖ, пище Вікторія Родічева. - Невідомими особами на фото виявилася родина "завзятої" комуністки Галини Шевченко. Разом з синами вони планують від'їжджати до Росії невдовзі. Потрібно зазначити, що КПУ нікуди не поділася. Вони "перетворилися" на організації "Левый марш: труд, зарплата, защита" та "Нова держава". Зберігають у домівках "любі" соціалістичні прапори, георгіївські стрічки та чекають, мабуть, коли Росія прийде їх "захищати".

Тож прохання до всіх не забувати, що наша безпека у наших руках. І якщо Ви маєте сумніви стосовно певних осіб - краще перестрахуватися та звернутися до компетентних органів, ніж потім пожинати наслідки мовчання».


Наверхнаверх