logo
dollar
euro

У Полтаві солдат врятував життя дівчини

9:30 17.01.2018 eye 1006
У Полтаві солдат врятував життя дівчини

20 червня, особовий склад військовослужбовців Полтавського зонального відділу Військової служби правопорядку, призваних за мобілізацією, склав Військову присягу на вірність Українському народові.

А уже наступного дня, патрулюючи вулиці міста, один із військовослужбовців, солдат Микола Кричевський став свідком жахливої ситуації – на його очах з четвертого поверху гуртожитку одного з вищих навчальних закладів міста випала дівчина 1997 року народження. Рядовий Микола Кричевський не розгубившись негайно через своїх підлеглих викликав швидку допомогу, наряд міліції та чергових лікарів Полтавського військового госпіталю.

За словами медиків, саме рішучість та організаційні дії військовослужбовця, його безпосередня участь у наданні першої медичної допомоги дозволили врятувати життя дівчини. Нині ж вона перебуває в лікарні.

Сам же солдат Кричевський у своїх діях не вбачає нічого надзвичайного, бо так, на його думку, мав би вчинити справжній чоловік та громадянин України.  

На військову службу рядового Миколу Кричевського призвали в  червні цього року, сам він з міста Світловодська, що на Кіровоградщині. До мобілізації мав досвід служби в органах МВС на різних посадах, має спеціальне звання – майор міліції.


Наверхнаверх