logo
dollar
euro

Безкоштовна екскурсія від "Таємничої Полтави" зібрала сотню однодумців

7:56 18.01.2018 eye 745
Безкоштовна екскурсія від "Таємничої Полтави" зібрала сотню однодумців

21 червня в рамках проекту "Таємнича Полтава" відбулася чергова безкоштовна оглядова  пішохідна екскурсія містом. Цього разу участь взяли близько сотні полтавців. Вони поділилися на три підгрупи і за дві години дізналися нові цікаві факти про рідне місто. Екскурсія була ювілейною, адже рівно 21 місяць тому, 21 вересня 2013 року, проект розпочав свою діяльність.

Проект "Таємнича Полтава" - це ініціатива однієї людини, яка захотіла об’єднати однодумців щоб разом дізнаватися історію рідного міста. За час існування проекту його учасники побували в музеї  футбольного клубу "Ворскла", послухали клавесин в музеї "Музична Полтава", побачили полтавську вишивку в музеї Рушника , почули про унікальні педагогічні методи в музеї  Антона Макаренка,помилувалися квітами в Архімандритському саду, спостерігали за зорями у Гравіметричній обсерваторії та відвідали ще багато інших музеїв. Спеціально для проекту було розроблено ексклюзивні пішохідні тематичні  маршрути містом: "Релігійна Полтава", "Архітектурна Полтава", "Художня Полтава", "Видатні жінки Полтави" та інші.

Засновниця проекту Ольга Влох пишається його учасниками:

- Я люблю подорожувати, а от наш музей Панаса Мирного вперше відвідала аж на третьому курсі вдвох із подругою. Там платний вхідний квиток і платна екскурсія. Тому екскурсію на двох ми не замовляли – просто подивилися музей. Вже тоді я зрозуміла, що в музей краще і вигідніше іти великою компанією. Але залишалося питання – де її знайти. Ніхто ніколи не пропонував полтавцям пішохідні екскурсії рідним містом або спільні походи у музеї. А самостійно не кожен матиме змогу чи бажання іти у музей. Тому і виник проект "Таємнича Полтава" - щоб бажаючі могли зібратися разом для походу на цікаву їм екскурсію. Показово, що у листопаді минулого року для походу в музей Панаса Мирного ми зібрали 80 однодумців, які самостійно його не відвідували. Приємно, що нашу ініціативу підтримали представники облдержадміністраці, які у вересні минулого року розпочали серію екскурсій містом в рамках акції "Україна єдина. Пізнай свій рідний край". Це дало додаткові можливості змістовного дозвілля для жителів міста. Я пишаюся полтавцями, які розширюють свій світогляд, дізнаються історію рідного міста, а отже є справжніми патріотами Полтави.

У липні пройдуть абсолютно нові ексклюзивні тематичні пішохідні екскурсії містом від проекту "Таємнича Полтава".

5 липня -  Тематична пішохідна екскурсія "Навчальні заклади старої Полтави 18-19 ст."

12 липня - Тематична пішохідна екскурсія "Забуті сторінки полтавського класицизму"

19 липня - Тематична пішохідна екскурсія "Полтавська фортеця та полтавські підземелля"

2 серпня - Тематична пішохідна екскурсія "Легенди та містика старої Полтави"

9 серпня - Тематична пішохідна екскурсія "Полтава козацької доби"

Приєднатися можуть усі бажаючі. Деталі на сайті організаторів - http://ingreen.in.ua/tours/topoltava/1114


Наверхнаверх